
Power Bank Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge 20000mAh 65W (PPIMDA-D01 / PPADM65)
2 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: PPADM65-S
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
Power Bank Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge 20000mAh 65W
Павербанк Baseus Adaman – це функціональний аксесуар, який допоможе з повним комфортом та за мінімальний час зарядити більшість сучасних смартфонів, планшетів та невеликі ноутбуки (65W).
Має 2 виходи USB (Type-A) та один вхід/вихід Type-C (65W) для заряду гаджетів та самого павербака. Підтримка функцій швидкої зарядки гаджетів за протоколами PD2.0/3.0 та BC1.2, QC2.0/3.0, AFC, FCP, SCP, VOOC.
Максимальна вхідна потужність складає 65 Вт. з підтримкою технологій PD2.0/3.0 та PPS.
Однократне натискання кнопки та великий LED дисплей допоможуть визначити рівень заряду батареї.
Характеристики:
- Тип акумулятора: Li-Pol (літієво-полімерний акумулятор)
- Ємність: 20000 мАг (74Wh)
- Номінальна ємність: 12000 мАг (5v TYP 3A)
- Вхідні роз'єми:
- microUSB: 18W (5v - 2A / 9v - 2A / 12v - 1.5A)
- Type-C: 60W (5v - 3A / 9v - 3A / 12v - 3A / 15v - 3A / 20 - 3A)
- Вихідні інтерфейси:
- USB(C) / Type-C 1: PD60W (5v - 3A / 9v - 3A / 12v - 3A / 15v - 3A / 20v - 3A),
- USB(A) 1/2: 30W (4.5 - 5A (SCP) / 5v - 4.5A (SCP) 5v - 3A / 9v - 3A / 12v - 2.5A)
- USB1 + USB2: 18W (5v - 3A)
- TypeC + USB1/2: 45W + 18W
- Індикації рівня заряду: монохромний LED дисплей
- Особливості:
- швидка зарядка девайсів
- Вихідна напруга (PD65W) для зарядки ноутбуків.
- Розміри: 154 х 65 х 27
- Вага: 450 г
Комплект:
- Powerbank Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge 20000mAh 65W
- Кабель USB - TypeC


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Дисплей |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 450 г |
- Ціна: 2 699 ₴



