Не варто брати,не тримає заряду як написано. Поставив у бритву ,не вистачає навіть на одне гоління
Комментарий продавца
А Ви вірно взяли акумулятор?
Іван З.
Отлично
В моєму невеличкому замовлені все було мега супер: термін придатності батарей з запасом (2-8 років), обслуговування мега ввічливе і швидке, продавець відправив теж швидко. Клас!
Не варто брати,не тримає заряду як написано.
Поставив у бритву ,не вистачає навіть на одне гоління
А Ви вірно взяли акумулятор?
В моєму невеличкому замовлені все було мега супер: термін придатності батарей з запасом (2-8 років), обслуговування мега ввічливе і швидке, продавець відправив теж швидко. Клас!
Все чудово. Швидка відправили👍
Усе добре!