Кошик
1473 відгуків

ВАЖЛИВО!!! СЬОГОДНІ В НАС ВИХІДНИЙ ДЕНЬ!!! або НЕРОБОЧИЙ ЧАС! Нажаль, зараз ми не зможемо обробити ваше замовлення та відповісти вам на повідомлення. Обовʼязково звʼяжимся з вами У ВІВТОРОК протягом робочого часу з 9:30 до 16:30 Замовлення створені у Вівторок, Середу, Четвер, П'ятницю, та Суботу обробляються та надсилаються того ж дня. Дякуємо за розуміння та гарного дня!

MiniDisc (MD)

MiniDisc (MD) - це формат зберігання даних на магнітно-оптичних дисках, що забезпечує ємність 60, 74 і більш пізніх, 80 хвилин оцифрованого звуку або 1 гігабайт даних Hi-MD. Аудіоплеєри марки Sony з'явилися на ринку у вересні 1992 року.

Sony анонсировала MiniDisc в сентябре 1992 года и выпустила его в ноябре того же года для продажи в Японии, а в декабре в Европе, Канаде, США и других странах. Первоначально музыкальный формат основывался на сжатии аудиоданных ATRAC, но позже была введена возможность цифровой записи с линейной ИКМ, чтобы обеспечить качество звука, сопоставимое с качеством компакт-диска. Мини-диски были очень популярны в Японии и нашли умеренный успех в Европе. До марта 2011 года Sony продала 22 миллиона MD-плееров. 

Sony прекратила разработку MD-устройств, а последний из плееров был продан в марте 2013 года.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner