
Блок живлення 9v 3A MastAK SW-2093 зі штекером 5.5х2.5мм
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW2093
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
Блок живлення 9v 3A MastAK SW-2093
Стабілізований імпульсний адаптер постійного струму від бренду MastAK, який живиться від стандартної електромережі. Забезпечує стабільну вихідну напругу 9 В з максимальною силою струму до 3 А.
Пристрій побудований за імпульсною схемою та має гальванічну розв’язку з мережею, що гарантує безпечну експлуатацію. Оснащений захистом від перевантаження, короткого замикання та перегріву.
Енергоефективна електронна схема дозволяє зменшити енергоспоживання без втрати потужності.
Відповідає європейським та українським вимогам щодо електромагнітної сумісності (ЕМС). Продукт сертифікований в Україні.
Застосування: DVD-плеєр, LCD-телевізор, Камери спостереження, Охоронні системи, Роутер, ADSL, SATA, РК-дисплей, Цифрова фоторамка, Звукова панель, Принтер, Електронний Холодильник, Портативний DVD-Audio, Радіоприймач, Радіотелефон, Планшет, Ноутбук Відеоігри, Електроінструменти, Музичні пристрої, електромеханічні іграшки...
Характеристики:
- Бренд: MastAK
- Тип: адаптер постійного струму від 220 В
- Вхідна напруга: 90 - 264 В, 50-60Hz
- Вихідна напруга: 9 вольт (DC)
- Максимальний вихідний струм: 3000 мА (27 Вт)
- Штекер на виході: 5.5х2.5мм
- Максимальна споживана потужність: 32 Вт
- Полярність штекера: (+ всередині) — зовні
- Діапазон робочих температур: -20°С ~ +50°С
- Захист від перегрівання: так
- Захист від короткого замикання: так
- Вхід: Євровилка
- Вихід: 1м кабелю зі штекером 5.5х2.5мм
- Габарити:
- Вага:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 27 Вт |
| Потужність | 27 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вид | Адаптер |
- Ціна: 299 ₴




