
Акумулятор 12v 4.5Ah GP
575 ₴
- Немає в наявності
- Код: GP-1245
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
Cвинцево-кислотна акумуляторна батарея 12v 4.5 Ah GP
Це герметичний кислотно-свинцевий акумулятор із гелеподібним електролітом. Такий електроліт не боїться нахилу та перевороту, а також характеризується низьким рівнем саморозрядження. Акумуляторна герметична олив'яно-кислотна батарея Gp 12 вольтів 4.5 ампер годинника, була розроблена як батарея загального призначення. Цей акумулятор є надійним джерелом живлення й має широкий спектр застосування, може використовуватися в різноманітних зонах, як-от охоронні та сигналізаційні системи, малопотужні системи безперебійного живлення (СБП), а також системи аварійного енергопостачання тощо.
Герметична олив'яно-кислотна акумуляторна батарея є перезаряджуваних елементів із запобіжним клапаном, що дає змогу знизити внутрішній тиск у разі перезаряджання. Такий тип акумуляторних батарей не вимагає технічного обслуговування, оскільки впродовж терміну експлуатації немає потреби перевіряти рівень електроліту або додавати воду.
Характеристики:
- Напруга: 12v
- Місткість: 4.5 - 5 Ah
- Технологія: SLA (Sealed Lead-Acid Technology)
- Тип клем: T1
- Розміри: 90 х 70 х 101+5 мм
- Вага: 1490 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вага | 1.49 кг |
- Ціна: 575 ₴

