
Аккумулятор 12v 9.5 Ah Merlion GP1295F2
1 130 ₴
- Немає в наявності
- Код: MRL-1295
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея 12v 9.5 Ah Merlion GP1295F2
Це герметичний кислотно-свинцевий акумулятор із гелеподібним електролітом. Такий електроліт не боїться нахилу та перевороту, а також характеризується низьким рівнем саморозряду. Акумуляторна герметична свинцево-кислотна батарея Merlion 12 вольт 9.5 ампер години була розроблена як батарея загального призначення. Цей акумулятор є надійним джерелом живлення та має широкий спектр застосування, може використовуватися в різноманітних галузях, таких як охоронні та сигналізаційні системи, малопотужні системи безперебійного живлення (СБП), а також системи аварійного енергопостачання тощо.
Герметична свинцево-кислотна акумуляторна батарея є перезаряджуваних елементів із запобіжним клапаном, що дозволяє знизити внутрішній тиск у разі перезаряджання. Такий тип акумуляторних батарей не потребує технічного обслуговування, оскільки протягом терміну служби немає потреби перевіряти рівень електроліту або додавати воду.
Характеристики:
- Напруга: 12v
- Ємність: 9.5Ah
- Технологія: AGM (Absorbent glass mat technology)
- Номінальна робоча температура: 25С +/- 3С
- Максимальний зарядний струм: 2А
- Тип клем: T1
- Розміри: 151х 65 х 95+5 мм
- Вага: 2441 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 9.5 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 1 130 ₴

