
Акумулятор 12v 8.5 Ah Kung Long
999 ₴
- Немає в наявності
- Код: KLONG-1285
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея 12v 8.5Ah Kung Long
Це герметичний кислотно-свинцевий акумулятор із гелеподібним електролітом. Такий електроліт не боїться нахилу та перевороту, а також характеризується низьким рівнем саморозряду. Акумуляторна герметична свинцево-кислотна батарея, фірми Kung Long на 12 вольт і 8.5 ампер години, була розроблена як батарея загального призначення. Цей акумулятор є надійним джерелом живлення та має широкий спектр застосування, може використовуватися в різноманітних галузях, таких як охоронні та сигналізаційні системи, малопотужні системи безперебійного живлення (СБП), а також системи аварійного енергопостачання тощо.
Герметична свинцево-кислотна акумуляторна батарея є перезаряджуваних елементів із запобіжним клапаном, що дозволяє знизити внутрішній тиск у разі перезаряджання. Такий тип акумуляторних батарей не потребує технічного обслуговування, оскільки протягом терміну служби немає потреби перевіряти рівень електроліту або додавати воду.
Характеристики:
- Напруга: 12v
- Ємність: 8.5 Ah
- Технологія: SLA (Sealed Lead-Acid Technology)
- Номінальна робоча температура: 25С +/- 3С
- Максимальний зарядний струм: 2.55А
- Тип клем: T2
- Розміри: 151х 65 х 95+5 мм
- Вага: 2608 г

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Kung Long |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 8.5 А. г |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 2.55 А |
- Ціна: 999 ₴

