
Акумулятор 12v 1.2Ah Kung Long (WP1.2-12)
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: KLONG-1212
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея 12v 1.2Ah Kung Long (WP1.2-12)
Це герметичний свинцево-кислотний акумулятор із гелеподібним електролітом. Такий електроліт стійкий до нахилів та перевертання, а також характеризується низьким рівнем саморозрядження. Герметична свинцево-кислотна батарея на 12 вольтів та ємністю 1,2 ампер-годин була розроблена як акумулятор загального призначення. Вона є надійним джерелом живлення та має широкий спектр застосування. Її можна використовувати в різноманітних сферах, зокрема в охоронних і сигналізаційних системах, малопотужних системах безперебійного живлення (СБЖ), Морське обладнання, Кабельне телебачення, Медичне обладнання, Устаткування зв'язку, Офісні машини, Контрольно-вимірювальні прилади, Портативне відео та кіно освітлення; Електронні касові апарати, Сонячні електричні системи, Телекомунікаційні системи, Системи аварійного освітлення, Охоронні системи ,Торговельні автомати, Геофізичне обладнання та багато іншого.
Герметична свинцево-кислотна акумуляторна батарея складається з перезаряджуваних елементів із запобіжним клапаном, який дозволяє знижувати внутрішній тиск у разі перезаряджання. Цей тип батарей не потребує технічного обслуговування, адже протягом усього терміну експлуатації немає необхідності перевіряти рівень електроліту чи додавати воду.
Характеристики:
- Бренд: Kung Long, Вʼєтнам
- Напруга: 12v
- Ємність: 1.2 Ah
- Технологія: SLA (Sealed Lead-Acid Technology / Герметичний Свинцево-Кислотний акумулятор)
- Номінальна робоча температура: 25С +/- 3С
- Максимальний зарядний струм: 0.36А
- Тип клем: T1
- Розміри: 97 х 43 х 52.5+5 мм
- Вага: 560 г (0.56 кг)

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kung Long |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 1.2 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 96 мм |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Вага | 0.563 кг |
- Ціна: 349 ₴


