
Акумулятор 12v 1.2Ah NPP (NP12-1.2Ah)
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: NPP-1212
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
Акумулятор 12v 1.2Ah NPP (NP12-1.2Ah)
Це герметичний кислотно-свинцевий акумулятор із гелеподібним електролітом. Такий електроліт не боїться нахилу та перевороту, а також характеризується низьким рівнем саморозряду. Цей акумулятор є надійним джерелом живлення та має широкий спектр застосування, може використовуватися в різноманітних галузях, таких як охоронні та сигналізаційні системи, малопотужні системи безперебійного живлення (СБП), а також системи аварійного енергопостачання тощо.
Герметична свинцево-кислотна акумуляторна батарея є перезаряджуваних елементів із запобіжним клапаном, що дозволяє знизити внутрішній тиск у разі перезаряджання. Такий тип акумуляторних батарей не потребує технічного обслуговування, оскільки протягом терміну служби немає потреби перевіряти рівень електроліту або додавати воду.
Характеристики:
- Напруга: 12v
- Ємність: 1.2 Ah
- Технологія: SLA (Sealed Lead-Acid Technology)
- Тип клем: T1
- Розміри: 99 х 46 х 54+5 мм
- Вага: 515 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPP |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 1.2 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 0.13 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 99 мм |
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Вага | 0.515 кг |
- Ціна: 399 ₴

