
Зарядна станція XO-PSA-300 72000 mAh (300W / 230Wh) LiFePO4
8 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: XO-PSA-300
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
Зарядна станція XO-PSA-300 (300W / 230Wh) LiFePO4
Багатофункціональна портативна зарядна станція XO PSA-300 з літій-залізо-фосфатним (LiFePO4) типом акамулятора, який заряджається протягом 4.5 годин, може застосовуватися в багатьох випадках та сферах:
- у побуті,
- під час аварійних або планових відключень електроенергії;
- під час робіт медичної та аварійно-рятувальної служб;
- виконання ремонтних робіт енергетичного обладнання;
- ведення прямих трансляцій на відкритому повітрі,
- організація та проведення вечірок, виступів, міні-концертів;
- кемпінг та похід у гори;
- живлення офісної техніки, тощо.
Всередині елемент живлення, авторизований UL, та технологія ефективного інверторного перетворення SPWM. Завдяки цьому станція надійніша і має довший термін служби, ніж звичайні акумулятори.
Пристрій сумісний з більшістю цифрових приладів і побутової техніки потужністю до 300 Вт. Вимикач на DC портах та кнопка включення живлення на розетці дозволяють зменшити витрати енергії станції, використовуючи тільки потрібні роз’єми.
Вага близько 3 кг та ручка зверху дозволяють комфортно переміщувати XO-PSA-300.
Зарядити станцію можна 4 способами:
- Мережевий зарядний пристрій PD — кабель Type-C — роз’єм Type-C
- Автомобільний зарядний пристрій PD/QC — кабель Type-C — роз’єм Type-C
- Автомобільний «прикурювач» з кабелем DC 12В — роз’єм DC input «12V IN»
- Сонячна панель — кабель DC 12В — роз’єм DC input «12V IN»
Зарядна станція має вбудований ліхтарик потужністю 3 Вт. Утримуйте кнопку «Light» протягом 2 секунд, щоб увімкнути ліхтарик, а потім однократно натискайте для перемикання режимів:
звичайний постійний → сильний постійний → сигнал SOS.
Для вимкнення утримуйте кнопку протягом 2 секунд.
Особливості
- Тип акумуляторів: літій-залізо-фосфатні (LiFePO4)
- Час заряджання: до 4.5 год
- Місткість зарядної станції: 0.23 кВт/год
- Ємність батареї: 72000 мА·год
- Максимальна вихідна потужність: 300 Вт
- Функції зарядки: PD, QC
- Вихідні інтерфейси:
- 1 х універсальна розетка 220 В
- 2 x DC-розʼєми 12В
- 1 x USB Type C
- 2 x USB Type A
- Одночасне заряджання пристроїв: 6
- Життєвий цикл: понад 3000 циклів
- Температура заряджання: 0°C - 50°C
- Температура розряджання: -5°C - 65°C
- Захист від:
- Короткого замикання
- Надлишкової напруги на виході
- Надлишкової напруги на вході
- Габарити: 268 х 110 х 185 мм
- Вага: 3092г (3 кг)
Комплектація:
- Зарядна станція XO PSA-300
- Блок живлення




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Ємність акумулятору | 72000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Роз'єми | DC |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 3092 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 8 799 ₴




