
Виносна тактична кнопка Fenix AER-05 для ліхтарів Fenix
1 130 ₴
- Готово до відправки
- Код: AER-05
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
Виносна тактична кнопка Fenix-AER-05
Практичний і надійний аксесуар для власників тактичних ліхтарів Fenix, що працюють від акумуляторів типу 21700. Дозволяє включати світло віддалено, на відстані довжини кабелю - 23 см. на даний момент сумісна з ліхтарями Fenix , моделей TK16V2.0 / TK20RV2.0 / TK28 та PD36TAC.
На пульті розміщені дві кнопки: велика та менша. Велика розташована ближче до власника рушниці і дозволяє легко і швидко включити режим стробоскопа, який допомагає тимчасово дезорієнтувати противника. Корисна функція для миттєвої реакції. Кнопка поменше призначена для включення двох режимів-тимчасового світла (підсвічування) і постійного.
Аксесуар Створений з найвищим рівнем захисту від пилу і вологи – клас IP68. Розробники постаралися зробити так, щоб пристрій працював навіть під водою. І їм це вдалося. Адаптер не боїться не тільки сильних злив і снігів, але навіть при повному зануренні у водойму на пів години на глибину до 2 метрів, він буде працювати.
Кріпиться пристрій дуже просто за рахунок липучки-наклейки і стяжок. Ці елементи входять в комплектацію аксесуара. Пульт також можна встановити за допомогою спеціального кріплення Fenix ALG-05. Він продається окремо. Підключення до ліхтаря здійснюється простою заміною хвостової частини ліхтаря на адаптер з кабелем. Матеріал хвостової частини-алюміній 6061-T6, що пройшов загартування анодуванням 3 ступеня. Він стійкий до корозії, подряпин, ударів, легкий і дуже міцний. Кнопка стане надійним помічником військовим, мисливцям, працівникам спецслужб, гравцям в страйкбол.
Характеристики:
- Керування: Пульт з 2 кнопками для перемикання 3-х режимів.
- Клас вологозахисту: IP68; Не боїться води, може працювати на глибині до 2 м;
- Матеріал: міцний алюмінієвий сплав 6061-T6;
- Підходить для моделей:
- Fenix PD36 TAC;
- Fenix TK16 V2.0;
- Fenix TK20R V2.0;
- Fenix TK28;
- Кнопка сумісна також з кріпленням Fenix ALG-05;
- Довжина кабелю: 23 см,
- Загальна довжина: 34 см,
- Матеріал: зносостійкий міцний поліуретан;
- Вага: 40г
- Швидка установка;
- Кріпильні елементи є в комплекті;
Комплектація:
- Fenix AER - 05
- поставляється разом з кріпленнями: 4 стяжки з нейлону,
- 1 кріпильна липучка.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Fenix |
Тип | Кнопка тактична |
Колір | Чорний |
- Ціна: 1 130 ₴