
Рекомендуємо!
Мультитул 18in1 Roxon Flex S804G
2 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: S804G
+380 (73) 243-70-01
Lifecell
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультитул Roxon Flex S804G — практичний та універсальний інструмент, що стане у пригоді як у побуті, так і під час подорожей чи роботи в польових умовах. Завдяки продуманому функціоналу та надійним матеріалам, він витримує інтенсивне навантаження та може стати чудовим подарунком для чоловіка, зокрема військового.
Особливості мультитула:
- Модульність — можливість змінювати комплектацію під власні потреби.
- 18 вбудованих функцій, серед яких:
- ніж із прямим заточуванням;
- плоскогубці з ребристими губками;
- кусачки;
- ножиці;
- зубило;
- різак та інструмент для зачищення проводів;
- напилок;
- плоска та хрестова викрутки;
- відкривачка для пляшок та консервних бляшанок;
- шило з нитковдівачем;
- різак для каната;
- лінійка.
- Розширений функціонал — підтримка 32 змінних інструментів (докуповуються окремо).
- Зручність використання — відкривання однією рукою з надійною фіксацією кожного елемента завдяки системі блокування.
Характеристики:
- Бренд: Roxon
- Модель: Flex S804
- Тип: мультитул / EDC
- Інструменти: 18, комплектацію можна розширити за допомогою 32 змінних інструментів (купуються окремо);
- Матеріали: Сталь 5Cr15MoV, 2Cr13, 3Cr13;
- Габарити:
- 21 х 107 х 38 мм (в складеному стані)
- 148 x 122 x 23 мм
- Вага: 182 г





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ROXON |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Пасатижі, Викрутка, Відкривачка для пляшок |
| Конфігурація | Пасатижі, Кусачки, Щипці для зняття ізоляції, Ніж, Викрутка, Лінійка, Шило, Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Напилок, Кліпса, Стропоріз |
| Кількість інструментів | 18 шт. |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Вага | 182 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 107 см |
- Ціна: 2 799 ₴







