
Акумулятор UKC WST-9.0 (12v 9Ah)
550 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 243-70-01Kyivstar
- +380 (50) 243-70-01Vodafone
Cвинцево-кислотна акумуляторна батарея UKC WST-9.0 (12v 9Ah)
це герметичний кислотно-свинцевий акумулятор із гелеподібним електролітом. Такий електроліт не боїться нахилу та перевороту, а також характеризується низьким рівнем саморозрядження. Акумуляторна UKC WST-9.0 (12v 9Ah) герметична олив'яно-кислотна батарея була розроблена як батарея загального призначення. Цей акумулятор є надійним джерелом живлення й має широкий спектр застосування, може використовуватися в різноманітних зонах, як-от охоронні та сигналізаційні системи, малопотужні системи безперебійного живлення (СБП), а також системи аварійного енергопостачання тощо.
Герметична олив'яно-кислотна акумуляторна батарея UKC WST-9.0 (12v 9Ah) є батареєю перезаряджуваних елементів із запобіжним клапаном, що дає змогу знизити внутрішній тиск у разі перезаряджання. Такий тип акумуляторних батарей не вимагає технічного обслуговування, оскільки впродовж терміну експлуатації немає потреби перевіряти рівень електроліту або додавати воду.
Характеристики:
• Ємність: 9А;
• Напруга: 12В;
• Тип: олив'яно-кислотна;
• Розмір: 150х90х65 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 550 ₴

