Кошик
1421 відгук

ВАЖЛИВО!!! СЬОГОДНІ В НАС ВИХІДНИЙ ДЕНЬ!!! або НЕРОБОЧИЙ ЧАС! Нажаль, зараз ми не зможемо обробити ваше замовлення та відповісти вам на повідомлення. Обовʼязково звʼяжимся з вами У ВІВТОРОК протягом робочого часу з 9:30 до 16:30 Замовлення створені у Вівторок, Середу, Четвер, П'ятницю, та Суботу обробляються та надсилаються того ж дня. Дякуємо за розуміння та гарного дня!

USB Хаби (HUB) і Кард-рідери (Card Reader)

Останнім часом виникає все більше необхідних комп'ютерному користувачеві зовнішніх пристроїв, що використовують технологію з'єднання під назвою USB (англ. Universal Serial Bus – універсальна послідовна шина). Це клавіатури, комп'ютерні миші, зовнішні жорсткі диски, модеми, флеш-накопичувачі, смартфони, планшети, цифрові камери та багато інших пристроїв, які приєднуються до комп'ютера за допомогою USB-порту. Ось чому сьогодні багато користувачів ПК страждають від нестачі USB-портів при надлишку USB-пристроїв.

Для того щоб вирішити проблему необхідної кількості USB-портів, слід просто-напросто придбати USB-хаб (USB-концентратор)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner